Sprovodeći plan i program rada, u OK Tehničar Kraljevo su pretposlednji vikend juna rezervisali za svoj interni turnir svih grupa škole odbojke. Tako su se u sali OŠ „Braća Vilotijević“ našli članovi kluba koji treniraju u ovoj grupi, ali i u grupama koje treniraju u OŠ „Četvrti kraljevački bataljon“, OŠ „Sveti Sava“ i OŠ „Čibukovački partizani“. Na turniru je bilo 152 devojčice koje uče odbojku u Tehničaru, što je odličan broj ako se zna da su neka deca već na odmoru,a mnogi su prednost dali odlasku na bazen i reku, u odnosu na vrelu salu. Bilo je sjajno druženje, igrala se odbojka na dva terena, uživali su svi učesnici i brojni roditelji koji su gledali ovaj turnir. Kod mlađih polaznica škole odbojke najviše su pokazale devojčice iz Bataljona i Save. Zanimljivo je bilo i kod starijih polaznica, na dva terena igralo je osam ekipa, a u velikom finalu su igrali Braća 3 i Čibuk, gde su „domaćini“ iz Braće slavili pobedu. Svi koji su danas bili učesnici turnira OK Tehničar su pobednici i sigurno je da su svi zadovoljni napustili salu uz lepe utiske. Sve grupe škole odbojke OK Tehničar nastavljaju sa radom do 28. juna. Sledi jednomesečna pauza u okviru koje će biti realizovan tradicionalni kamp u Ivanjici. Novo okupljanje predviđeno je za 3. avgust.





OK Tehničar Kraljevo može da bude ponosan jer je i ove godine ispoštovao davno ustanovljenu tradiciju da isprati svoje maturante, kako svršene osnovce, tako i srednjoškolce. Poslednje tri gracije dolaze iz dveškole, Irina Rakić i Dara Šušić iz OŠ „Đura Jakšić“ iz Konareva, dok Mija Šapić dolazi iz OŠ „Dragan Marinković“ iz Adrana. Predivne mlade dame u protekloj sezoni ili školskoj godini su postale deo Tehničar porodice, vrlo vredne, posvećene i već sada sa jasnim ciljevima u svom životu. Uz čestitke na odlično završenoj školskoj godini, poželeli smo im mnogo sreće i uspeha u daljem školovanju i na odbojkaškom terenu. TEHNIČAR PORODICA ZAUVEK!



OK Tehničar Kraljevo polako sklapa mozaik tima za narednu takmičarsku sezonu. Još proletos je prva lasta u klubu bila Una Čukić (2012. godište) iz OK Rudar (Baljevac), a sada je u klub doletela i Mia Božović (2010. godište) koja dolazi iz OK Smeč 6 iz Kraljeva. Gledajući godinama unazad, za miu je ovo povratak, jer je prve korake u odbojci napravila u Tehničaru, ali je ubrzo nastavila u Smeču 6. Igra na poziciji libera i već je mesec dana sa novom ekipom, tako oko prilagođavanja nema problema. Poželeli smo novoj igračici dobrodošlicu, baš kako to uvek radimo i poželeli joj uspešne sezone u dresu novog kluba. Slede nova predstavljanja....

