Jan 31, 2019

PORAZI KADETA

Muška kadetska ekipa Tehničara nije imala sreće u mečevima 2. i 3. kola MRL Raško-Rasinskog okruga. Puleni Branislava Ljubičića su u Novom Pazaru izgubili od istoimene domaće ekipe rezultatom 3-2 (25-16, 18-25, 21-25, 25-17, 16-14) posle velike borbe. „Tehničari“ su u ovom meču ispustili pobedu i platili danak neisskustvu, jer veći deo ekipe čine pioniri. Protiv Novog Pazara su nastupili: M. Pantović, L. Ratković, S. Gudžulić, S. Božanović, L. Milanović, B. Stančić, M. Obrenović, Đ. Nešović, J. Nikolić, M. Vasiljević (kapiten) i L. Petrović.

U meču 3. kola i velikom gradskom derbiju kadeti Tehničara su poraženi od vršnjaka kraljevačke Ribnice rezultatom 1-3 (14-25, 26-24, 26-28, 17-25). Osim u prvom setu, „tehničari“ su bili ravnopravan rival favorizovanom rivalu u čijim redovima samo dva igrača nisu ponikli u redovima Tehničara. Prilika za bolji rezultat prokockana je u trećem setu u kome je Tehničar ispustio vođstvo 24-22. Za Tehničar su u ovoj utakmici nastupili: M. Pantović, L. Ratković, S. Gudžulić, S. Božanović, L. Milanović, N. Vujičić, P. Lazić, Đ. Nešović, J. Nikolić, M. Vasiljević (kapiten) i L. Petrović (libero). Posle ovog poraza kadeti Tehničara su izgubili šanse za borbu za sam vrh tabele.

U narednom kolu Tehničar dočekuje vršnjake Napretka 037 iz Kruševca (subota 17č)