Nov 16, 2016

„TEHNIČARKE“ POSTROJILE BATALJON

U 3. kolu Međuopštinske odbojkaške lige za devojke Tehničar 2 je pobedio gradskog rivala, ekipu 4. kraljevačkog bataljona rezultatom 3-1 (25-20, 25-20, 23-25, 25-9). Posle poraza u Čačku i loše igre, mlade odbojkašice Tehničara su odigrale dobar meč i zasluženo stigle do tri boda.

Prava šteta što utakmicu nismo dobili sa 3-0. Imali smo dobar ritam, pogotovo u prva dva seta, ali pad u igri, toliko karakterističan za nas, uslovio je gubitak trećeg seta. Sve smo naplatili u četvrtom gde se videla razlika u kvalitetu dva tima – kaže Aleksandar Lazarević trener ženske selekcije Tehničara.

Za Tehničar 2 su u ovoj utakmici igrale: Kovačević A., Grbović A., Đurić I., Blagojević I., Lazić E., Marković K., Petrović M., Kerečki E., Stefanović M., Milovanović M., Nerandžić E. (libero 1), Krstić I. (libero 2).

U ostalim utakmicama ovog kola postignuti su sledeći rezultati: Studenica-Borac 3 0-3, Ribnica '04-Gimnazijalac 3 3-0, Đura Jakšić-Sloboda S 2 3-0.