Nov 26, 2015

DERBI TEHNIČARU

Proteklo 7. kolo MRL Raško-Rasinskog okruga za seniore donelo je i veliki derbi u grupi „A“ između Tehničara i kruševačke Mladosti. Posle mnogo uzbuđenja Tehničar je slavio rezultatom 3-2 (26:28 18:25 25:12 25:14 15:08) i tako naneo prvi poraz kruševljankama.

Teška utakmica, ili bolje rečeno mi smop je učinili takvom. Imali smo šansu da dboijemo prvi set i verovatno bi sve bilo drugačije. Ovako smo ušli u problem, gubili smo 0-2, usledile su promene u timu i dogodio se preokret. Po rezultatu u preostala tri seta vidi se koliko smo bili dominantni, prava šteta što nismo osvojili ceo plen. Idemo dalje, završili smo prvi deo prvenstva pobednički, u takvom ritmu moramo i da nastavimo – kaže Aleksandar Lazarević trener ženskih selekcija OK Tehničar.

U ovoj utakmici boje Tehničara su branile: Marković (kapiten), Pleskonjić T., Pleskonjić I., Andrić, Lazović, Sredojević, Marić, Stojančević, Micić, Miladinović i Niketić (libero).

U ostalim utakmicama 3. kola postignuti su sledeći rezultati: Gimnazijalac 2-Napredak 037 3-2, Župa-Kraljevo 2-3.