Apr 19, 2015

POMRAČENJE TEHNIČARA 3

U 10. kolu Opštinske lige za odbojkašice ekipa Tehničara 3 doživela je novi ubedljiv poraz. U sali OŠ „Čibukovački partizani“ Borac 2 iz Čačka je slavio pobedu rezultatom 3-0 (25-10, 25-14, 25-15).

Sve utakmice u dosadašnjem delu sezone smo ubedljivo izgubili, nemamo ni jedan osvojen set i to govori o kvalitetu ovog tima Tehničara. Objektivni problemi su nedostatak zajedničkih treninga, jer tim čine igračice različitog uzrasta, ali nema opravdanja za nezalaganje, početničke greške i nedostatak morala i karaktera. Od ovih devojčica teško će neko doći u priliku da dobije šansu u našem prvom ili drugom timu. Ostaje međusobni klupski derbi sa Tehničarom 2 što će biti i poslednja šansa za pojedine igračice u ovoj ekipi našeg kluba – kaže Aleksandar Daišević trener ekipe Tehničar 3.

Protiv Borca su dres Tehničara 3 nosile: A. Vukićević, E. Nerandžić, T. Tošković, Bi. Rakočević, Bo. Rakočević, L. Žužić, N. Miladinović, L. Belić, S. Drašković, T. Vukojević, K. Baltić i I. Stanojević.

Tehničar 3 je ubedljivo poslednji na tabeli bez bodova i osvojenog seta,a u narednom kolu sledi duel sa Tehničarom 2.