Nov 18, 2014

DUPLO NIŠTA

Prethodnog vikenda na programu su bile utakmice 5. kola Opštinske odbojkaške lige za devojčice,a ekipe Tehničara su odigrale očajno. TEHNIČAR 2 je kao domaćin igrao u sali Doma kulture u Ribnici gde je poraže od Ribnice '04 rezultatom 1-3 (16-25, 25-20, 24-26, 9-25).

Jako loša utakmica sa naše strane. Nismo ličili na ozbiljan tim, podbacile su sve igračice od kojih u bujudćnosti mnogo očekujemo. Kada izgubite set 25-9 svaki dalji komentar je suvišan. Moraćemo da se pogledamo u oči, da vidimo šta je razlog da ove devojčice deluju na jedan način na treningu,a sasvim drugačije na utakmici – kaže Aleksandar Lazarević trener ženske ekipe Tehničar 2.

Za Tehničar 2 su nastupile : A. Cvetković, A. Andrić, M. Manojlović, T. Vujović, S. Živanović, A. Miljković, S. Stepović, K. Sanisavljević, S. Radovanović (kapiten),A. Timotijević, M. Savić, A. Pavlović

U istom kolu ekipa TEHNIČAR 3 je kao gost poražena od 4. kraljevačkog bataljona rezultatom 3-0 (25-10, 25-9, 25-14).

- Ništa novo kada je naša „trojka“ u pitanju. Ovoga puta smo nastupili nekompletni, ali to nije nikakav alibi, jer i kada smo bili kompletni nismo uspevali da osvojimo set. „Bataljon“ spada među bolje ekipe u ligi, poraz nije tragedija, ali jeste način na koji ove devojčice igraju, zagrevaju se, kako ulaze u utakmicu. To je i naša greška, mnogo smo im dozvolili i moraćemo da korigujemo disciplinu, kako van terena, tako i na njemu – naglasio je Aleksandar Lazarević koji je u ovoj utakmici vodio Tehničar 3 sa klupe.

Za Tehničar 3 su nastupile: L. Belić, I. Stanojević, E. Nerandžić, A. Pirić, Bi. Rakočević, L. Žužić (kapiten), N. Petrović, Bo. Rakočević, A. Dragićević i A. Đorović.

U narednom 6. kolu Opštinske lige za odbojkašice Tehničar 2 gostuje u Konarevu ekipi Đure Jakšića, dok Tehničar 3 igra kao domaćin protiv Ribnice '04.