Oct 25, 2018

GRADSKI DERBI RIBNICI

Najzanimljiviji meč 2. kola Druge muške odbojkaške lige odigran je u Kraljevu. Na programu je bio gradski derbi Ribnica 2 i Tehničar,a posle zanimljive igre pobedio je favorit, Ribnica 3-1 (25:17, 19:25, 25:20, 25:9). „Musketari“ su se namerili na najmlađi sastav u drugoligaškom društvu, „tehničari“ su pružili snažan otpor, ali je kvalitet „domaćina“ došao do izražaja u trećem i četvrtom setu.

Za Tehničar su u ovom meču nastupili: M. Pantović, I. Biorac, S. Gudžulić, S. Božanović, M. Popović, L. Petrović, M. Obrenović, V. Božović, U. Atanasov, J. Nikolić, N. Vujičić, M. Vasiljević, L. Ratković (libero 1) i S. Vuković (libero 2)

U ostalim utakmicama ovog kola postignuti su sledeći rezultati: Gračanica - Gračac 0:3, FAP Livnica - Bukovica Putevi 0:3, Antena - Lotus 3:0. Slobodan je bio Partizan iz Lipljana