Mar 12, 2013

MRL seniorke - Skroman pazar protiv Novog Pazara

U meču 2. kola mini lige za plasman od 5. do 8. mesta odbojkašice Tehničara su u Kraljevu pobedile tim Novog Pazara rezultatom 3-2 (25:20 25:08 24:26 23:25 15:08). Iako su pružile jako dobru igru,  „tehničarke“ nisu uspele da upišu sva tri boda i morale su da se zadovolje skromnijim plenom.

-       Od kada vodim ženski tim Tehničara,a to je već dve godine, moje igračice nisu odigrale bolje nego u prva dva seta ovog meča. Odbfana je bila vrhnunska, ona nas je držala i odredila dalji tok meča. Iako smo po fizičkim predispozicijama inferiorni u odnosu na rivala, to se nije osetilo na terenu i bilo je milina gledati izdanje tima protiv Novog Pazara. Želja da se šansa pruži svim igračicama, kao i malo opuštanje su uticali da naredna dva seta nesrećno izgubimo, na jednu loptu, ali to je nešto što mora da se istrpi i što predstavlja sazrevanje ovog tima. U petom setu smo još jednom pokazali koliko smo bili bolji od rivala u ovom meču – nije krio zadovoljstvo Aleksandar Daišević trener Tehničara.

Protiv Novog Pazara su za Tehničar nastupili: Vukajlović (kapiten), Jo. Bukumira, Miladinović, Baljošević, Marković, Lazović, Pantović, Sredojević, Usiljanin, Savić, Dulović i Jakšić (libero).

U ovoj mini ligi još su igrali Leposavić-Gimnazijalac 2  3-0.

0

U 3. kolu odbojkašice Tehničara gostuju gradskom rivalu ekipi Gimnazijalca (nedelja 17h) što je prilika da se nastavi sa dobrim igrama i rezultatima.