Oct 16, 2025

ŽUPSKO NA EKS

Nova sezona je počela i u Međuregionalnoj ligi Raško-Rasinskog okruga za odbojkašice,a kralјevački Tehničar je, kao i prošle godine, prijavio svoju drugu ekipu za ovo takmičenje. Ove sezone Tehničar 2 čini pionirski tim, devojčice 2011. i mlađe koje su meč 1. kola odigrale u četvrtak 16. oktobra protiv ŽOK Župe iz Aleksandrovca. Samo 24 sata posle pobede u prvom meču ove sezone u pionirskoj konkurenciji, „Ninine bebe“ su na isti način počele i takmičenje u daleko starijoj konkurenciji. Gošće iz Aleksandrovca su pobeđene rezultatom 3-0 (25-22, 25-22, 25-19) čime je još jednom potvrđeno da je ovo veoma talentovana generacija Tehničara od koje se mnogo očekuje u danima i mesecima koji dolaze. Za „dvohjku“ su debitovale: I. Radosavlјević, M. Filipović, T. Terzić, L. Kočović, M. Matić, M. Raičić, Ni. Ivezić, Na. Ivezić, M. Knežević, N. Janić, M. Milošević (libero 1, kapiten), M. Janković (libero 2), N. Biorac, V. Knežević. Tehničar 2 se priklјučio grupi timova koji su počeli sezonu ppobedom u MRL Raško-Rasinskog okruga. U narednom kolu „dvojka“ gostuje u Tutinu istoimenoj domaćoj ekipi (subota 17h).

aaaTehničarke na bloku

Prijatelji kluba