Aug 28, 2025

PORAZ U KUP SUSRETU SA „ČARAPANKAMA“

Samo tri dana posle otvaranja renovirane sale OŠ „Braća Vilotijević“ u istoj je odigran i prvi zvanični susret u sezoni 2025/26. U 1. kolu Kupa Srbije na teritoriji Zapadne Srbije, odbojkašice Tehničara su ugostile novog prvoligaša ekipu ŽOK napredak 037 iz Kruševca. Prema očekivanju, posle mnogo bolјe igre, daleko iskusnija ekipa iz Kruševca slavila je maksimalnu pobedu rezultatom 3-0 (25-14, 25-5, 25-10). Kup nije prioritetno takmičenje za „tehničarke“ koje su u ovoj utakmici nastupile u kombinovanom sastavu. Nekim prvotimkama još uvek traje raspust, pa su šansu dobile pionirke i ostavile sasvim dobar utisak. Ne tereba smetnuti sa uma i činjenicu da su odbojkašice Tehničara imale samo dva treninga sa loptom u sali, pa o nekom izraženijem otporu nije moglo da se očekuje. Za Tehničar su nastupile: N. Nešković, I. Vidojević, O. Đerković, T. Terzić, E. Milenković, P. Nedelјković (kapiten), J. Lazović, L. Milјković, Na. Ivezić, K. Andrijević (libero 1), M. Milošević (libero 2), I. Jordović, N. Biorac, A. Predović. Sportskim prijatelјima iz Kruševca želimo mnogo uspeha u novoj sezoni i u nastavku takmičenja u Kupu. Tehničar će kroz treninge i konrolne utakmice tražiti formu za prvenstvo Druge lige „Zapad“ koje je u fokusu, kao i za takmičenje mlađih kategorija kojima u klubu uvek posvećuju veliku pažnju.

aaaPrvas utakmica Tehničara u novoj sezoni Kup

Prijatelji kluba