Nov 1, 2018

„TEHNIČARI“ LAK PLEN

U 3. kolu Druge lige grupa „Zapad“ za odbojkaš kraljevački Tehničar je kao domaćin ubedljivo poražen od FAP Livnice iz Prijepolja rezultatom 3-0 (25-19, 25-11, 25-8). Osim u prvom setu, kada su pružili dobru igru i solidan otpor favorizovanom rivalu, sve drugo je za zaborav. Mlada ekipa Tehničara mora još mnogo da uči kada su drugoligaške utakmice u pitanju. To ne čudi, jer dve trećine ekipe čine pioniri i svaki minut u ovom rangu takmičenja za njih je nagrada.

U ovom meču boje Tehničara su branili: Mihajlo Pantović, Nikola Vujičić, Stefan Gudžulić, Strahinja Božanović, Marko Popović, Luka Petrović, Matija Obrenović, Uroš Atanasov, Jovan Nikolić, Vukašin Božović, Mladen Vasiljević (kapiten), Ivan Biorac, Luka Ratković (libero).

U ostalim utakmicama ovog kola postignuti su sledeći rezultati: Lotus-Partizan (L) 0-3, Bukovica Putevi-Antena 3-0, Gračac-Ribnica 2 3-0. Gračanica je bila slobodna