Dec 4, 2013

POBEDA POSLE MARATONA

U redovnom 5. kolu Opštinske odbojkaške lige Tehničar 2 je pred svojim navijačima pobedio ekipu OK Đura Jakšić iz Konareva rezultatom 3-2 (23:25;25:23;11:25;25:16;15:12). Jako značajan duel, u odlično popunjenoj sali OŠ „Čibukovački partizani“, imao je mnogo obrta, gosti su dva puta vodioli, ali je na kraju Tehničar zaigrao kao treba i stigao do većeg dela bodovnog kolača.

Nismo dobro otvorili utakmicu, imali smo prvi set, ispustili smo ga, ali smo na sličan način dobili drugi. Igrom u trećem setu smo se obrukali, pogotovo igračice koje su sa klupe dobile šansu. Imali smo buran tajm aut pred četvrti set i stvari su došle na svoje. Počeli smo da igramo, naterali rivala da greši i pobeda nije mogla da izostane. Vezali smo dva vredna trijumfa, osvojili pet bodova i imamo veliku želju da tako nastavimo. Naša je obaveza da osvojimo što više bodova i da prvi deo sezone završimo među vodećim ekipama – naglašava Aleksandar Lazarević trener druge ekipe Tehničara.

U susretu sa Đurom Jakšićem za Tehničar 2 su nastupili: B. Usiljanin (kapiten), S. Usiljanin, Andrić, Bi. Rakočević, Miladinović, Žužić, Krstić, Kovačević, Vujović, Pavlović, Bažalac (libero 1) i Niketić (libero 2).

U ovom 5. kolu su još igrali Ekonomac-Ribnica '04 3-0, utakmica 4. KV bataljon-Ušće je odložena, dok je Gimnazijalac bio slobodan.