Mar 26, 2013

MRL Kraljevo - seniorke

POVELE, PA SE BLAMIRALE

U utakmici 4. kola mini lige za plasman od 5. do 8. mesta Tehničar je u Kraljevu poražen od Leposavića rezultatom 1-3 (25:19 24:26 03:25 15:25). Početak utakmice nije nagovešatavo krajnji epilog, sve je u igri domaćih funkcionisalo besprekorno, ali posle nesrećno izgubljenog drugog seta usledila je blamaža „tehničarki“ od koje i danas bride obrazi.

Neverovatno kakva smo mi ekipe. Taman kad pomislite da smo preležali dečije bolesti, da smo konačno došli do igre, do nekog iskustva, usledi bolno prizemljenje. Odigrali smo odlično u prvom setu i jedan deo drugog, gde smo jurili prednost Leposavića. Ono što se desilo u trećem setu je najveća sramota ovog kluba od osnivanja i to nije doživela ni jedna selekcija Tehničara i ne verujem ni da će doživeti. Takvu „šamarčinu“ nikada nisam dobio,a dobio sam je od svojih igračica koje su igrale kao najveći početnici. Sreća ili nesreća što je kraj lige, ali ovo je nešto što ni u najvećem košmaru nisam doživeo – nije krio razočaranje i ljutnju trener ženske ekipe Aleksandar Daišević.

U porazu od Leposavića dres Tehničara su nosile: Vukajlović (kapiten), Pantović, Jo. Bukumira, Lazović, Miladinović, Stojančević, Krstić, Dulović, Đorđević, Pejović, Bažalac i Jakšić (libero).

U ovoj mini ligi, u ovom kolu, Novi Pazar je pobedio ekipu Gimnazijalca 2 sa 3-0.

2

U narednom, predposlednjem, kolu Tehničar gostuje ekipi Novog Pazara (nedelja 12h)