Dec 6, 2012

Juniorska MRL Kraljevo: Nedodirljiva Ribnica

Juniori Tehničara nastavili su takmičenje u MRL novim porazom. U meču 4. kola i malom gradskom derbiju Ribnica je pobedila „viola bojse“ maksimalnim rezultatom 3-0 (25-15, 28-26, 25-11). Po tradiciji su puleni Miloša Zekavice ostvarili trijumf koji im garantuje učešće u plej ofu za prolaz na polufinalni turnir Prvenstva Srbije. Osim u drugom setu koji je, realno, Tehničar ispustio, jer je imao dve set lopšte i vođstvo u većem delu igre, sve ostalo je pripalo Ribnici koja inače brani poziciju vicešampiona države. Kako je Tehničar poraze doživeo od Antene i Ribnice, jasno je da su to dve najkvalitetnije juniorske ekipe u regionu koje će između sebi rešiti pitanje prvaka.
Tehničar u poslednjem kolu juniorske MRL Kraljevo dočekuje vršnjake Gračaca, što je lepa prilika da trijumfom zaključe ovosezonski nastup u juniorskoj konkurenciji.