Nov 28, 2012

MRL devojke: Od Ekonomca ni set

Ženska ekipa Tehničara poražena je kao „gost“ od gradskog rivala Ekonomca maksimalnim rezultatom 3-0 (25:10 25:23 25:13) u meču 7. kola MRL Kraljevo. Iz rezultat se vidi da je to bila igra mačke i miša, što se i očekivalo jer devojke pod komandom Ljube Popovića vode na tabeli sa samo jednim izgubljenim setom. Ipak ostaje utisak da je Tehničar propustio priliku da lideru otkine set, pa čak i utakmicu učini dramatičnom. U drugom setu Nina Vukajlović i drugarice su vodile 23-20 i još jednom se pokazalo koliko ovaj tim nema vere u sebe da može da pobedi svakog rivala. Set se nudio kao na dlanu, ali nije imao ko da ga osvoji. Na kraju rutinska pobeda Ekonomca,a „tehničarke“ moraju što pre da izvuku pouke i brže sazrevaju kroz ovo zanimljivo takmičenje.

U meču protiv Ekonomca nastupile su: Stojančević, Miladinović, Vukajlović (kapiten), Jo. Bukumira, Lazović, Pantović, Je. Bukumira, Baljošević, Mijatović, Marković, Sredojević, Jakšić (libero).

Tehničar u 8. kolu MRL Kraljevo dočekuje Trstenik 2 (nedelja 12 h) i sa tom utakmicom se završava prvi deo sezone. Liga se nastavlja 16/17. februara utakmicama 9. kola.